Kancelaria adwokacka szczecin

Kancelaria adwokacka szczecin Strona www kancelarii adwokackiej ze Szczecina oferuje szeroki zakres usług świadczony przez adwokat Mariolę Świderską w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, gospodarczych i w zakresie prawa pracy. Adwokat Marioli Świderskiej możesz zlecić prowadzenie całościowo danej sprawy lub obsługe sprawy tylko w danej instancji. Adwokat udzieli fachowej porady prawnej, sporządzi pisemną opinię prawną w danej sprawie lub sporządzi wzór umowy lub pisma procesowego typu pozew, apelacja. Porady prawne udzielane są również drogą eletroniczną.

Szczegóły strony www.adwokat-wszczecinie.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-wszczecinie.pl:

Kancelaria adwokacka szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 48

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna - Żaneta Powęska »

  Witryna internetowa rzeszowskiej kancelarii notarialnej.Nasza nowo powstała kancelaria notarialna funkcjonuje od 2010r. Oferujemy usługi na terenie Rzeszowa oraz całego podkarpacia. Wszelkie czynności cywilno-prawne, które świadczymy są ujęte w dziale 'taksa notarialna' na naszej stronie. Oferujemy usługi notarialne na najwyższym poziomie.zadowolony. Mamy wysoką skuteczność w podejmowanych czynnościach rejenckich. Gwarantujemy pełne zadowolenie zarówno klientów indywidualnych, jak i firm, które nam zaufają.
  Kancelaria:
  1) sporządza akty notarialne;
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  3) sporządza poświadczenia;
  4) doręcza oświadczenia;
  5) spisuje protokoły;
  6) sporządza protesty weksli i czeków;
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  8) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  10) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Joanna Kalina Notariusz »

  Aby skorzystać z usług notariusza w Milanówku - zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Notariusz Joanny Kaliny. Akty notarialne, poświadczenia, podział spadku, umowy majątkowe i inne czynności notarialne. Zgodnie z decyzją Ministra Sprawiedliwości, kancelaria mieści się się w podwarszawskim Milanówku, przy ulicy Nowowiejskiej 9.
  Na terenie posesji znajduje się bezpieczny i przestronny parking dla klientów.
  Kancelaria czynna jest w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 18.00 jednak w wyjątkowych okolicznościach istnieje możliwość umówienia czynności w innym terminie (także w sobotę).
  Szczegółowe informacje o charakterze pracy notariusza, czynnościach notarialnych,związanych z nią aktach prawnych oraz opłatach znajdziecie Państwo w poszczególnych zakładkach naszej strony.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak »

  Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak prowadzi kancelarię we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych, rozwodach, alimentach oraz szeroko pojętym prawie pracy, cywilnym i rodzinnym pozwala zaoferować wszechstronną ofertę usług prawnych dla osób fizycznych. Kancelaria posiada także bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej firm, przygotowywaniu projektów umów prawnych, opiniowaniu wewnętrznych aktów normatywnych, obsłudze prawnej zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządów, rad nadzorczych obsługiwanych podmiotów obsługiwanych podmiotów. Dodatkowo kancelaria specjalizuje się w windykacji należności i dochodzeniu odszkodowań na drodze prawnej. Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak posiada certyfikat pozwalający prowadzić sprawy prawne przed e-sądami w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego. Sprawdź moją ofertę oraz cennik usług prawnych.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków Prawo Karne Sprawy Karne »

  Specjalizacją Kancelarii jest prawo karne, w tym prawo karne skarbowe, prawo karne gospodarcze - white collar crime, prawo wykroczeń oraz prawo karne wykonawcze. Prawo karne i sprawy karne to główny obszar praktyki Kancelarii. Reprezentujemy w sprawach karnych klientów w zakresie wszystkich rodzajów przestępstw. Posiadamy doświadczenie w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym przestępstw gospodarczych i karno-skarbowych. Świadczymy usługi prawne w sprawach karnych dotyczących narkotyków i środków odurzających.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online »

  Kancelaria Prawna Online powstała w 2011 r. i stanowi swoistą platformę, która skupia wiedzę i doświadczenie radców prawnych tworzących jej strukturę. Celem Kancelarii, jest świadczenie Klientom możliwie szerokiej pomocy prawnej. Podstawową a jednocześnie nowatorską i nowoczesną formą świadczenia usług prawnych oferowanych przez Kancelarię jest udzielanie porad prawnych przez Internet. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od Klientów - informacje te chronione są tajemnicą zawodową radcy prawnego. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba - kancelaria adwokacka w Warszawie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie. Porady prawne w formie pisemnej i ustnej oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria adwokacka i prawna zaprasza - skuteczny adwokat oraz prawnik. Prawo cywilne, rejestracja i obsługa spółek, windykacja należności, negocjacje, postępowanie egzekucyjne.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Szymański »

  Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu, woj. dolnośląskie - Szymański Wspólnicy - kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych na etapie przedsądowym i w postępowaniach przed sądami. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta także dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - Adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk. Szymon Wnętrzak, Katarzyn Rękas, Sławomir Stojek, Maciej Szymański, Łukasz Surma. Zakładanie spółek i obsługa firm.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza - Warszawa. Prawnik, Radca prawny, adwokat, syndyk Warszawa, woj. Mazowieckie. Obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, Wyłudzenie funduszy unijnych. Działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy, odpowiedzialność członków zarządu spółki, zamówienia publiczne, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skorzystaj z oferty »

  Kancelaria adwokacka SPP - prawnik i adwokat - Płock, Mława. Kancelaria posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należności. Zapraszamy Państwa - kliknij link do strony i skorzystaj z oferty.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swiech-legal.pl »

  Zaprezentowana tutaj witryna, to wizytówka sieciowa prawnej kancelarii Tomasza Święcha. Ta firma jest przyjazna internautom, co w obecnych realiach, jest absolutnie ogromnym atutem. Dzięki temu, damy radę załatwić mnóstwo kwestii szybko i wygodnie. Pragniemy zachęcić do bliższego zapoznania się z ofertą dla jednostek firmowych i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »