Kancelaria adwokacka szczecin

Kancelaria adwokacka szczecin Strona www kancelarii adwokackiej ze Szczecina oferuje szeroki zakres usług świadczony przez adwokat Mariolę Świderską w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, gospodarczych i w zakresie prawa pracy. Adwokat Marioli Świderskiej możesz zlecić prowadzenie całościowo danej sprawy lub obsługe sprawy tylko w danej instancji. Adwokat udzieli fachowej porady prawnej, sporządzi pisemną opinię prawną w danej sprawie lub sporządzi wzór umowy lub pisma procesowego typu pozew, apelacja. Porady prawne udzielane są również drogą eletroniczną.

Szczegóły strony www.adwokat-wszczecinie.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-wszczecinie.pl:

Kancelaria adwokacka szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sądowy dla Krakowa Krowodrzy Marcin Godyń »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Godyń. Strona zawiera dane teleadresowe kancelarii, mapkę dojazdu, obszar właściwości ze wskazaniem ulic miasta Krakowa oraz gmin wokół Krakowa, informacje o licytacjach ruchomości i nieruchomości, wzory wniosków o wszczęcie postępowań egzekucyjnych.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Oferujemy bogatą wiedzę prawniczą z wielu dziedzin prawa. Siłą Kancelarii jest ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży prawniczej obejmujące doświadczenia z obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych w ramach ich zwykłych spraw, które wymagały pomocy prawnej.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Meditor - kancelaria prawna świadczy usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Oferujemy pełną windykację wierzytelności. Obsługa dla firm i instytucji - wypadek przy pracy, odzyskiwanie odszkodowań. Adwokaci zapraszają.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria prawnicza Grzybkowski & Guzek świadczy usługi wszechstronnej obsługi prawnej. Kancelaria w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z obrębu doradztwa podatkowego. Prawnicy poznań, partnerzy na ciężkie czasy - tak można nazwać adwokatów z kancelarii prawnej. Adwokat to osoba której zadaniem jest pomoc w sądzie. Reprezentuje Klienta, składa w jego imieniu pisma, wnioski, pyta świadków, przemawia, słowem - prowadzi całą sprawę. Funkcjonowanie adwokata polega na kompleksowej służbie od początku sprawy do jej zakończenia. Kancelaria Grzybkowski & Guzek angażuje się w wielu charytatywnych imprezach, od kilku lat uczestniczy w akcjach bezpłatnych konsultacji prawniczych. Strona internetowa kancelarii jest źródłem wielu drogich wiadomości.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat Agnieszka Tyczkowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, a także prawa karnego. Kancelaria prawna usytuowana jest w miejscowości Kielce, dodatkowo filia kancelarii prawnej usytuowana jest w miejscowości Włoszczowa. Zapraszam - kompleksowa obsługa prawna.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy Katowice »

  Kancelaria prawnicza Competia to firma, która zrobi wiele, by wyeliminować przedstawione przez Ciebie niejasne sytuacje prawne. Centrala jej umiejscowiono w okolicach Śląska. Kancelaria prawnicza przedstawiaba wizytowana jest przez klientów, którzy nie mają możliwości na własną rękę zamknąć swoich sytuacji.
  Doskonali radcy prawni pracujący w promowanej kancelarii radcó prawnych posiadają szeroką umiejętność, jaka gwarantuje profesjonalne rozwikłanie przedstawianych problemów.
  Przyrzekamy, że tak samo Ty dojdziesz do interesantów, jacy uwielbią tą firmę. Gwarantujemy Wam profesjonalne usługi prawne.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poszukiwania majątku dłużnika »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy adwokat Roman Wiatrowski, woj. Kujawsko - Pomorskie – kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych i prawnych w takich dziedzinach jak: prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania) oraz prawo administracyjne. „O stosowaniu w Internecie zwrotów: dobry, skuteczny lub tani prawnik (adwokat) poczytaj na mojej stronie. – adw. Roman Wiatrowski.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba - kancelaria adwokacka w Warszawie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie. Porady prawne w formie pisemnej i ustnej oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria adwokacka i prawna zaprasza - skuteczny adwokat oraz prawnik. Prawo cywilne, rejestracja i obsługa spółek, windykacja należności, negocjacje, postępowanie egzekucyjne.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kraków, Porady prawne Kraków »

  Poszukujesz profesjonalnego adwokata? Pytasz wśród znajomych? dyskutujesz o najlepszych adwokatach na forach internetowych? Każdy wskazuję Ci inną osobę i nie wiesz kogo wybrać do pomocy. Najlepszym wyborem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonego i rzetelnego adwokata. Takie cechy posiada kancelaria adwokacka prowadzona przez Justynę Miechowską, która jest położona w Krakowie przy Al.Z.Krasińskiego 1/22 - tuż przy Wawelu w samym centrum Krakowa. Jesteśmy solidni i dbamy o interesy naszych klientów.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI kancelaria komornicza bydgoszcz »

  Pośrednictwem pomiędzy Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Jednostka działa przy Sadzie Rejonowym w Bydgoszczy a ma sposobność rozpatrywania wniosków o kierowanie postępowania egzekucyjnego nadesłanych z dowolnego położenia kraju. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji, wyjątkiem są sprawy o egzekucję nieruchomości. Komornik przyjmuje Klientów we wtorki od 12:00 do 16:00, w pozostałe dni robocze akceptowalny jest kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Uzupełniające informacje zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »